Prekių pristatymas

Prekių atsiėmimas mūsų parduotuvęje yra nemokamas. Pardavėjas susisieks su Pirkėju jo nurodytais kontaktiniais duomenimis ir informuos apie galimybę atsiimti Prekes.

 

1. Pardavėjas įsipareigoja per kurjerį UAB „Venipak“  užsakytas Prekes pristatyti Pirkėjo registracijos formoje nurodytu adresu.  Pristatymo mokestis – 4€. Gavus apmokėjimą, užsakymas pristatomas ne vėliau kaip per 3  darbo dienas , jeigu prekės aprašymo apačioje nenurodyta, kad prekės pristatomos  2-4 savaičių laikotarpyje. Tai galioja baldų kategorijos prekėms ir kai kurioms interjero detalėms

  Jeigu užsakymas pateiktas nedarbo dieną, jis bus pradėtas vykdyti kitą artimiausią darbo dieną. Jeigu Prekės pristatymas vėluos, Pardavėjas apie tai informuos Pirkėją jo nurodytais kontaktiniais duomenimis. Pirkėjas pats atsakingas už teisingų duomenų pateikimą.

 

2. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti už Prekių pristatymą pagal Pardavėjo nustatytas sąlygas ir įkainius.

 

3. Prekės pristatomos vadovaujantis Pardavėjo nurodytais terminais.

4. Jeigu Prekių pristatymo metu Pirkėjas Prekes priėmė pasirašęs Prekių pristatymo dokumente be pastabų, laikoma, kad Prekės pristatytos Pirkėjui nepažeistoje pakuotėje, Prekių kiekis, kokybė ir rūšis atitinka Pirkėjo įsigytas Prekes. Tokiu atveju Pardavėjas neatsako už Prekių pažeidimą, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas.

 

5. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir Prekės(-ių) būklę, Prekių kiekį, kokybę.  Jeigu Prekių kiekis, rūšis ir/ar kokybė neatitinka Pirkėjo įsigytos Prekes, apie tai nedelsiant turi būti informuojamas Pardavėjas.

 

6. Pristačius Prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad Prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar Prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs Prekes nurodytu adresu.

 

7. Už Prekių sugadinimą tampa atsakingas Pirkėjas nuo Prekių gavimo dienos.

 

8. Jeigu nustatytą Prekių pristatymo dieną Prekės Pirkėjui nėra pristatytos, Pirkėjas apie tai privalo informuoti Pardavėją.

 

Prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos

 

9. Parduotų Prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

 

10. Pirkėjui grąžinant Prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 

10.1.               Grąžinama Prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

 

10.2.               Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

 

10.3.               Grąžinama Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

 

10.4.               Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos.

 

10.5.               Grąžinant Prekę būtina pateikti Prekės įsigijimą patvirtinančius dokumentus.

 

11. Jeigu Prekės grąžinimo metu nustatytų sąlygų nesilaikoma, Pardavėjas turi teisę nepriimti Prekės.

 

12. Prekės Pardavėjui grąžinamos jas pristačius pardavėjo būstinės nurodytu adresu. Pardavėjo kontaktinė informacija pateikiama tinklapyje www.manonorai.lt.